O Nas

Nauka Jazdy No Stress to nowoczesna, dynamicznie rozwijająca się  szkoła jazdy w Gorzowie Wlkp.

Proponujemy nowoczesną flotę pojazdów zgodnych z tymi na egzaminie Państwowym.

Nowoczesny design oraz kolorystyka pojazdów ma za zadanie ucieszyć oko nie tylko kursantów, natomiast bezstresowe podejście do Was drodzy kursanci ma spowodować wyrobienie w Was wartości jakie powinien mieć każdy kierowca- spokój, opanowanie.

Prowadzimy kursy nauki jazdy w Gorzowie na kategorię B. Kurs prawa jazdy już nie musi być stresującym  przeżyciem, ponieważ nasza kadra instruktorska, a mianowicie doskonali instruktorzy nauki jazdy to kompetentne osoby  z doświadczeniem w zawodzie oraz indywidualnym podejściem  do każdego kursanta. Stawiamy na jakość szkolenia i profesjonalizm  świadczonych przez nas usług.

Dokładamy wszelkich starań, aby Nauka Jazdy No Stress była najlepszą szkołą jazdy w Gorzowie Wlkp. 

Dostosowując się do potrzeb naszych kursantów oferujemy  szkolenie podstawowe. Dokładamy starań, aby zajęcia praktyczne zakończyć  w miesiąc. Dbamy przez to o Twój czas. Czy komuś się nie śpieszy do samodzielnego prowadzenia samochodu? Jeśli teraz to czytasz znasz odpowiedź na to pytanie, czy brzmi ona tak?

Oferujemy także szkolenie uzupełniające dla osób  przed egzaminem państwowym,  a także jazdy doszkalające dla osób już posiadających  prawo jazdy. Jeśli chcesz zrobić  kurs prawa jazdy  w Gorzowie to zapraszamy do No Stress .